Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
25
25 items
13.865,00€
Zwischensumme: 13.865,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
25
Zwischensumme: 13.865,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„AGW VDI40 80.40V3DSQT10“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“AGW VDI40 60.40325482” has been added to your cart. View basket
Festo Magnetventil CPE24-M1H-3GL-3/8
70,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 mm |
| Typ | CPE24-M1H-3GL-3/8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPV10-M1H-2X3-GLS-M7
30,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPV10-M1H-2X3-GLS-M7 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GLS-1/4
90,00€ 6 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GLS-1/4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GL-1/4
100,00€ 6 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GL-1/4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5J-QS-6
30,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE10-M1BH-5J-QS-6 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GL-QS-8
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GL-QS-8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B
120,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 1 mm |
| Typ | CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/4
50,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 mm |
| Typ | VL/O-3-1/4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/8-B
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 mm |
| Typ | VL/O-3-1/8-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-30-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-25-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-30-P-A
500,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-20-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-50-P-A
1.050,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-25-50-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-20-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-20-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-20-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-25-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-50-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-50-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-40-P-A
350,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-40-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Recently Viewed Products
Servomotor Mitsubishi HA100NC-S
700,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 25 mm |
| Typ | HA100NC-S |
| Manufacturers | Mitsubishi |
















