Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
2
2 items
275,00€
Zwischensumme: 275,00€
Order 225,00€ and save on Delivery!
2
Zwischensumme: 275,00€
Order 225,00€ and save on Delivery!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Mitsubishi Handbediengerät mit Handrad” has been added to your cart. View basket
Festo Manometer MA-40-10-1/8
15,00€ 7 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 4 cm |
| Typ | MA-40-10-1/8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Manometer DPA-40-10-MA-SET
15,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 4 cm |
| Typ | DPA-40-10-MA-SET |
| Manufacturers | Festo |
Festo Drucktransmitter SPTE-P10R-S4-V-2.5K
25,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 4 cm |
| Typ | SPTE-P10R-S4-V-2.5K |
| Manufacturers | Festo |
Festo Druckregelventil LR-3/8-D-MIDI
45,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 6 cm |
| Typ | LR-3/8-D-MIDI |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B
120,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 1 cm |
| Typ | CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/4
50,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 cm |
| Typ | VL/O-3-1/4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/8-B
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 cm |
| Typ | VL/O-3-1/8-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-30-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Typ | SLT-25-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-30-P-A
500,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Typ | SLT-20-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-50-P-A
1.050,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Typ | SLT-25-50-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-20-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Typ | SLT-20-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-20-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Typ | SLT-25-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-50-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Typ | SLT-16-50-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-40-P-A
350,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Typ | SLT-16-40-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-20-P-A
300,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Typ | SLT-16-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-30-P-A
400,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Typ | SLT-16-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |















