Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
2.155,00€
Zwischensumme: 2.155,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 2.155,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“AGW VDI30” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 Index
SKU:
W-621
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 69 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI30
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 3,95 kg
Abmessungen: 200 × 120 × 70 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Additional information
| Weight | 3,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 70 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme BT40 10×100
25,00€ 9 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 12×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×63
25,00€ 73 in stock
| Weight | 1,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 132 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |











