Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
3.095,00€
Zwischensumme: 3.095,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 3.095,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5J-QS-6” has been added to your cart. View basket
Hydraulikfilter HY10218
SKU:
S70-954
1 in stock
40,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Sonstiges
This product has been added to 40 people'scarts.
Description
Modell / Typ: HY10218
Herkunftsland: unbekannt
Hersteller: NORTEC
Gewicht: 0,1 kg
Abmessungen: 210 × 50 × 50 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Hydraulikfilter NORTEC HY10218 für industrielle Hydraulikanlagen
Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 5 × 5 mm |
| Typ | HY10218 |
| Manufacturers | NORTEC |
Related products
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GL-QS-8
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GL-QS-8 |
| Manufacturers | Festo |
Hydraulikfilter Gemag 10765965
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 mm |
| Typ | 10765965 |
| Manufacturers | Gemag |
Festo Magnetventil CPE24-M1H-3GL-3/8
70,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 mm |
| Typ | CPE24-M1H-3GL-3/8 |
| Manufacturers | Festo |
Hydraulikfilter HY10237
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 6 × 6 mm |
| Typ | HY10237 |
| Manufacturers | NORTEC |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GLS-1/4
90,00€ 6 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GLS-1/4 |
| Manufacturers | Festo |









