Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
16
16 items
6.015,00€
Zwischensumme: 6.015,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
16
Zwischensumme: 6.015,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Schrumpf-Aufnahme SK40 20×120” has been added to your cart. View basket
„Servoantrieb Mitsubishi MDS-C1-V1-35“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“AGW BMT65 40.85V51809IK” has been added to your cart. View basket
“Werkzeugaufnahme VDI 40 40*90 Kombihalter für Innen-und Aussenkühlung” has been added to your cart. View basket
“Siemens SIMODRIVE LT-MODUL INT. 80A 6SN1123-1AA00-0DA1” has been added to your cart. View basket
Wittmann Battenfeld Airmould Bediengerät Handterminal
300,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | Airmould |
| Manufacturers | Wittmann Battenfeld |
Siemens SINUMERIK 840D NCU-BOX 13A 6FC5247-0AA00-0AA2
1.000,00€ 4 in stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 25 × 10 mm |
| Typ | 6FC5247-0AA00-0AA2 |
| Manufacturers | Siemens |

