Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
22
22 items
5.435,00€
Zwischensumme: 5.435,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
22
Zwischensumme: 5.435,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW BMT40 52.4022MT12” has been added to your cart. View basket
Yaskawa Converter VS-656MR5
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 37 × 15 cm |
| Typ | VS-656MR5 |
| Manufacturers | Yaskawa |
Yaskawa Inverter VS-626M5
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 37 × 15 cm |
| Typ | VS-626M5 |
| Manufacturers | Yaskawa |
NEC AC Servo Driver ADU 20F 2S
2.000,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 17 cm |
| Typ | ADU 20F 2S |
| Manufacturers | NEC Corporation |
Seiki S-III Stromversorgung
750,00€ 1 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 7 cm |
| Manufacturers | Seiki |
Elan Sicherheitsschaltgerät GO-1 Typ SRBF S1
75,00€ 8 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 4 cm |
| Typ | : GO-1 Typ: SRBF S1 |
| Manufacturers | Elan Schaltelemente GmbH |
Bosch VM 50/B-TC 3/PE 060838-106
250,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 7 cm |
| Typ | VM 50/B-TC 3/PE |
| Manufacturers | Bosch |
Bosch SM 25/50-TC1 065670-104
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 7 cm |
| Typ | SM 25/50-TC1 |
| Manufacturers | Bosch |
Siemens BGTR TASC 200 226214705010
150,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 23 cm |
| Typ | BGTR TASC 200 |
| Manufacturers | Siemens |
AC Servo Driver NEC ADU 80F 11 C
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Typ | ADU 80F 11 C |
| Manufacturers | NEC Corporation |
CNC Bedienpanel Mazatrol M-32 Mitsubishi YZ443-3
600,00€ 1 in stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 5 cm |
| Typ | YZ443-3 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric / Mazak |
Motor Control Unit Weidmüller 733
300,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 36 × 15 cm |
| Typ | 733 |
| Manufacturers | Weidmüller |
Siemens Netzteil G34900-A3024
250,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | G34900-A3024 |
| Manufacturers | Siemens |
Netzfilter Schaffner FN351-80-34
75,00€ 1 in stock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 12 cm |
| Typ | FN351-80-34 |
| Manufacturers | Schaffner |
Mitsubishi Servo Drive Unit MDS-B-V2-3520
1.000,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Typ | MDS-B-V2-3520 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Recently Viewed Products
Siemens SITOP PSE200U Selektivitätsmodul 6EP1961-2BA21 6ES7 151-1BA02-0AB0, 6ES7 138-4CA01-0AA0, 6ES7 138-4FA05-0AB0, 6ES7 138-4FB04-0AB0
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | ET200S IM151-1 High Feature + I/O-Module |
Werkzeugaufnahme Wendehalter VDI 50 25×25 (links)
40,00€ 3 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 100 × 95 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 50 5.5025L2 = 74 |
Siemens SINUMERIK 840D Komplettbedientafel OP032S mit PCU 50 und CNC-Tastatur 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0
1.500,00€ 2 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 35 × 80 cm |
| Typ | 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0 |
| Manufacturers | Siemens |


















