Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
6
6 items
6.725,00€
Zwischensumme: 6.725,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
6
Zwischensumme: 6.725,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AC Servo Motor FANUC (Japan)” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 OTT GH 3.02
300,00€ 3 in stock
| Weight | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,5 × 7,5 × 7,5 mm |
| Typ | GH 3.02 |
| Manufacturers | OTT |
AGW VDI40 OTT RS 3.01
500,00€ 4 in stock
| Weight | 7,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 160 × 70 mm |
| Typ | RS 3.01 |
| Manufacturers | OTT |
AGW VDI30 Varia3
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6,5 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 50.3016CTXLI/1 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11,5 × 6,5 mm |
| Typ | 50.3016CTXLI/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 50.3020CTXRL1K1 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11,5 × 6,5 mm |
| Typ | 50.3020CTXRL1K1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Ø16 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 7 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI 30 0.5.941.108-105.237 für Sauter-Revolver
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 6,5 mm |
AGW VDI30 Index 40.3016WNG300
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 mm |
| Typ | 40.3016WNG300 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI30 Index
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6,5 × 7 mm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
300,00€ 3 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 mm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 40.3025G300IK
300,00€ 11 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 8 mm |
| Typ | 40.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI 30 62.3022G300
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 mm |
| Typ | 62.3022G300 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.3025G300R
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 EWS
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 W68221,4104
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7,5 mm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Siemens SITOP PSU200M 6EP1334-3BA10
150,00€ 2 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Modell | 6EP1334-3BA10 |
| Manufacturers | Siemens AG Österreich |
Siemens SINUMERIK DMP Analog Out 6FC5111-0CA05-0AA0
5,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 mm |
| Typ | 6FC5111-0CA05-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |

















