Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
18
18 items
10.160,00€
Zwischensumme: 10.160,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
18
Zwischensumme: 10.160,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Beckhoff PROFIBUS Buskoppler BK3150 mit I/O-Modulen” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 Index 60.3020/G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 6,5 mm |
| Typ | 60.3020/G300IK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30VX3TNX65RL/1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 6,5 mm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 mm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 70 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300RL |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 mm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 mm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 6,5 mm |
| Typ | 60.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.3016G300RL/1V
500,00€ 2 in stock
| Weight | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 105 × 65 mm |
| Typ | 50.3016G300RL/1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.30V3G300RLIKV
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11,5 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKV
500,00€ 2 in stock
| Weight | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RV
500,00€ 3 in stock
| Weight | 4,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300RV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKW
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 8 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKW |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RLIKV
500,00€ 6 in stock
| Weight | 4,42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,5 × 15 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
Dreibackenfutter
750,00€ 1 in stock
| Weight | 28,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
Recently Viewed Products
Yaskawa JZRCR-YPU01C-1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 mm |
| Typ | JZRCR-YPU01C-1 |
| Manufacturers | Yaskawa Electric Corporation |
Werkzeughalter HSK63 Ø14×160 Schrumpfaufnahme
80,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 60 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer/Garant |
| Typ | HSK63 |
Weldon-Aufnahme BT40 18×63/65
25,00€ 1 in stock
| Weight | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 65 × 65 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |


















