Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
48
48 items
23.155,00€
Zwischensumme: 23.155,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
48
Zwischensumme: 23.155,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Siemens SITOP PSU200M 6EP1334-3BA10” has been added to your cart. View basket
Festo Mini-Schlitten SLT-10-20-P-A
160,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 mm |
| Typ | SLT-10-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-10-30-P-A
160,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 mm |
| Typ | SLT-10-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLS-16-15-P-A
100,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 2,5 mm |
| Typ | SLS-16-15-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-100 100A
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P3-100 |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Not-Aus Hauptschalter P3-63 63A
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P3-63 |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Hauptschalter P1-32/EA/SVB-SW 32A
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P1-32/EA/SVB-SW |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Lasttrennschalter PN1-100 100A
80,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | PN1-100 |
| Manufacturers | Eaton |
Not-Aus Taster Moeller FAK IP67
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 9 mm |
| Typ | FAK |
| Manufacturers | Moeller |
Linearführung Wagen KWVE30-B-G3-V1 INA
80,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 8 mm |
| Typ | KWVE30-B-G3-V1 |
| Manufacturers | Bosch / INA |
Druckprüfgerät Hydac FPU-1-250 F2,5 A3
50,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 8 mm |
| Typ | FPU-1-250 F2,5 A3 |
| Manufacturers | Hydac |
Magnetventil SMC VXD232BZ3AXB
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 mm |
| Typ | VXD232BZ3AXB |
| Manufacturers | SMC |
Elektronikmodul PVV100/S Bachmann
60,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 mm |
| Typ | PVV100/S |
| Manufacturers | Bachmann |
Hydraulikfilter Gemag 6257248
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 mm |
| Typ | 6257248 |
| Manufacturers | Gemag |
Hydraulikfilter Gemag 10765965
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 mm |
| Typ | 10765965 |
| Manufacturers | Gemag |
Hydraulikfilter Parker AB 98210010 UC
60,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 mm |
| Typ | AB 98210010 UC |
| Manufacturers | Parker |
Hydraulikfilter MAHLE PX37-13-2-SMX10
100,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 mm |
| Typ | PX37-13-2-SMX10 |
| Manufacturers | MAHLE |
Recently Viewed Products
Siemens SINUMERIK 840D NCU-BOX 13A 6FC5247-0AA00-0AA3
750,00€ 2 in stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 40 mm |
| Modell | 6FC5247-0AA00-0AA3 |
AGW BMT65 40.85V51809IK
450,00€ 1 in stock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 14 mm |
| Typ | 40.85V51809IK |
| Manufacturers | EWS |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |




















