Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
51
51 items
39.075,00€
Zwischensumme: 39.075,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
51
Zwischensumme: 39.075,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Yaskawa JZRCR-YPU01C-1” has been added to your cart. View basket
Festo Schwenkantrieb DSR-25-180-P
300,00€ 5 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 mm |
| Typ | DSR-25-180-P |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-10-30-P-A
160,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 mm |
| Typ | SLT-10-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Schwenkantrieb DSM-16-270-P-A-B
200,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 mm |
| Typ | DSM-16-270-P-A-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Druckregelventil LR-1/4-D-7-MINI
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 5 mm |
| Typ | LR-1/4-D-7-MINI |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-20-P-A
300,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLS-16-15-P-A
100,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 2,5 mm |
| Typ | SLS-16-15-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikventil VL/O-3-1/8-B
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 3 mm |
| Typ | VL/O-3-1/8-B |
| Manufacturers | Festo |
WIKA Drucktransmitter S-10 −1…0 bar
100,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 mm |
| Typ | S-10 |
| Manufacturers | WIKA |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-20-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-20-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B
120,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 1 mm |
| Typ | CPE10-M1BH-5/3G-QS6-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GL-QS-8
30,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GL-QS-8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE24-M1H-3GL-3/8
70,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 mm |
| Typ | CPE24-M1H-3GL-3/8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GLS-1/4
90,00€ 6 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GLS-1/4 |
| Manufacturers | Festo |
Werkzeugaufnahme Schunk HSK A63
55,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 mm |
| Manufacturers | Schunk |
| Typ | HSK A63 |
SAUTER EWS – VDI 30
5,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | SAUTER EWS |
| Typ | VDI 30 |
Recently Viewed Products
Servomotor Mitsubishi HA100NC-S
700,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 25 mm |
| Typ | HA100NC-S |
| Manufacturers | Mitsubishi |
Permanent-Magnet-Motor Siemens 1FT6086-8AH71-4AH0
1.000,00€ 2 in stock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 20 mm |
| Typ | 1FT6086-8AH71-4AH0 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMODRIVE LT-MODUL INT. 80A 6SN1123-1AA00-0DA0
500,00€ 1 in stock
| Weight | 8,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 30 mm |
| Typ | 6SN1123-1AA00-0DA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Servomotor Siemens 1FT6064-1AF71-4AH1
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 mm |
| Typ | 1FT6064-1AF71-4AH1 |
| Manufacturers | Siemens |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 14 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |




















