Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
1
1 item
25,00€
Zwischensumme: 25,00€
Order 475,00€ and save on Delivery!
1
Zwischensumme: 25,00€
Order 475,00€ and save on Delivery!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100” has been added to your cart. View basket
Festo MPA-MPM-VI Ventilinsel-Einspeisemodul
75,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
Festo Kompaktzylinder ADN-100-60-A-P-A
205,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 11 cm |
Werkzeugaufnahme Schunk HSK A63
55,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 6 × 6 cm |
| Manufacturers | Schunk |
| Typ | HSK A63 |
SAUTER EWS – VDI 30
5,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | SAUTER EWS |
| Typ | VDI 30 |















