Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
17
17 items
11.115,00€
Zwischensumme: 11.115,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
17
Zwischensumme: 11.115,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
Festo Magnetventil CPE18-M1H-3GL-1/4
100,00€ 6 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE18-M1H-3GL-1/4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPV10-M1H-2X3-GLS-M7
30,00€ 4 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPV10-M1H-2X3-GLS-M7 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Magnetventil CPE10-M1BH-5J-QS-6
30,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 mm |
| Typ | CPE10-M1BH-5J-QS-6 |
| Manufacturers | Festo |
Recently Viewed Products
AGW VDI30 684.850
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 7 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |





