Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
1.475,00€
Zwischensumme: 1.475,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 1.475,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Siemens SIMODRIVE 611 Leistungsmodul 6SN1118-0DG22-0AA1” has been added to your cart. View basket
Siemens SIMODRIVE 611 Leistungsmodul 6SN1118-0DG22-0AA1
500,00€ 8 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 mm |
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
Recently Viewed Products
AGW BMT55 60.45VX3TC600GLX85
500,00€ 2 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 8 mm |
| Typ | 60.45VX3TC600GLX85 |
| Manufacturers | EWS |






