Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
10
10 items
5.725,00€
Zwischensumme: 5.725,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
10
Zwischensumme: 5.725,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW VDI30 W68221,4104” has been added to your cart. View basket
Dreibackenfutter
750,00€ 1 in stock
| Weight | 28,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 70 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9,5 × 8 mm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Ø 31,5
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8,5 × 8,5 mm |
| Typ | VDI 40 Ø 31,5 mm |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30VX3TNX65RL/1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 6,5 mm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4032CTXHSD
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 mm |
| Typ | 40.4032CTXHSD |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 50.3020CTXRL1K1 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11,5 × 6,5 mm |
| Typ | 50.3020CTXRL1K1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 W68221,4104
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7,5 mm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.4025DSQT10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 mm |
| Typ | 80.4025DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index
300,00€ 3 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 mm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6,5 × 7 mm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RLIKV
500,00€ 6 in stock
| Weight | 4,42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,5 × 15 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RV
500,00€ 3 in stock
| Weight | 4,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300RV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Ø16 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 7 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 50.3016CTXLI/1 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11,5 × 6,5 mm |
| Typ | 50.3016CTXLI/1 |
| Manufacturers | EWS |
Mechanisches Dreibackenfutter 3204-125
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,5 × 12,5 × 7,5 mm |
| Typ | 3204-125 |
| Manufacturers | Unknown |
Recently Viewed Products
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul 6SN1145-1BA02-0CA0
2.500,00€ 1 in stock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 40 mm |
| Modell | 6SN1145-1BA02-0CA0 |
AGW Werkzeughalter VDI40 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 14 × 9 mm |
| Typ | VDI40 |
| Manufacturers | AGW |
Siemens SIMODRIVE E/R-MODUL INT. 36/47KW 6SN1145-1BA02-0CA1
3.000,00€ 2 in stock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 27 mm |
| Typ | 6SN1145-1BA02-0CA1 |
| Manufacturers | Siemens |


















