Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
12
12 items
4.560,00€
Zwischensumme: 4.560,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
12
Zwischensumme: 4.560,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Schrumpf-Aufnahme SK40 6×80” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 60.3025G300R
SKU:
W-628
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 40 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 60.3025G300R
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 4,10 kg
Abmessungen: 200 × 125 × 70 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation:
i = 1:1
Drehrichtungsumkehr
22/02/2016-01
ohne Fett
Additional information
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.3025G300R |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 8×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€ 3 in stock
| Weight | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 25×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 Ø25×100 |









