Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5.240,00€
Zwischensumme: 5.240,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 5.240,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
AGW VDI30 EWS 60.3025G300
500,00€
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
This product has been added to 53 people'scarts.
Description
Model / Type: VDI30 AGW 60.3025G300
Country of Origin: Germany
Manufacturer: EWS
Weight: 4.10 kg
Dimensions: 200 × 125 × 70 mm
Condition: used, tested, fully functional
Price excluding VAT
Additional Information: Direction of rotation reversal, ratio i=1:1, S/N: 99202155
Additional information
| Weight | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€| Weight | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 12×50
25,00€| Weight | 1,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |










