Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
3
3 items
425,00€
Zwischensumme: 425,00€
Order 75,00€ and save on Delivery!
3
Zwischensumme: 425,00€
Order 75,00€ and save on Delivery!
“Weldon-Aufnahme SK40 10×50” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 40.4025WT250
SKU:
W-641
1 in stock
300,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 66 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 40.4025WT250
Herkunftsland: Deutschland (EWS)
Hersteller: EWS
Gewicht: 3,0 kg
Abmessungen: 180 × 95 × 80 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: i = 1:1, für Sauter Revolver
Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9,5 × 8 mm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
25,00€ 32 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |







