Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
1.285,00€
Zwischensumme: 1.285,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 1.285,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
This product has been added to 19 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 50.4025SQT10IK
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 5,7 kg
Abmessungen: 200 × 150 × 80 mm
Zustand: gebraucht, geprüft, voll funktionsfähig
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N: 06202810, i = 1:1, Drehrichtungsumkehr, Z = 49.98
Additional information
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 mm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 12×100 lang
25,00€| Weight | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
25,00€| Weight | 0,96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×100 lang
25,00€| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×63
25,00€| Weight | 1,29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |











