AGW VDI40 80.4025DSQT10
SKU: W-661
1 in stock
500,00
1 in stock
This item is low in stock.
Item(s) left: 1
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category:
This product has been added to 78 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 80.4025DSQT10
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 5,6 kg
Abmessungen: 200 × 200 × 80 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N: 14203991, i = 1:1
Additional information
Weight 5,6 kg
Dimensions 20 × 20 × 8 mm