Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
9
9 items
6.265,00€
Zwischensumme: 6.265,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
9
Zwischensumme: 6.265,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Hydrospeicher-Einheit mit Manometer und Ventileinheit” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 80.4025DSQT10
SKU:
W-661
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 78 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 80.4025DSQT10
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 5,6 kg
Abmessungen: 200 × 200 × 80 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N: 14203991, i = 1:1
Additional information
| Weight | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 mm |
| Typ | 80.4025DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 12×50
25,00€ 35 in stock
| Weight | 1,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 16×65
25,00€ 10 in stock
| Weight | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme BT40 10×100
25,00€ 9 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Recently Viewed Products
Servomotor Siemens 1FK6101-8AF71-1AH0
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 55 mm |
| Typ | 1FK6101-8AF71-1AH0 |
| Manufacturers | Siemens |










