Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
12
12 items
7.355,00€
Zwischensumme: 7.355,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
12
Zwischensumme: 7.355,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
AGW VDI40 80.40V3DSQT10
SKU:
W-662
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 18 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 80.40V3DSQT10
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: unbekannt
Gewicht: 6,7 kg
Abmessungen: 200 × 200 × 80 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N: 06205633, i = 1:1
Additional information
| Weight | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 80 mm |
| Typ | 80.40V3DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€ 3 in stock
| Weight | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 32×85
25,00€ 9 in stock
| Weight | 2,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | SK40 |









