Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
3.840,00€
Zwischensumme: 3.840,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 3.840,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
„Siemens SINUMERIK PCU 50 1.2GHz 6FC5210-0DF25-2AA0“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“Wohlhaupter-Adapter SK40 28×47” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 86.4025CTXRLY-20
SKU:
W-650
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 58 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 86.4025CTXRLY-20
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 7,7 kg
Abmessungen: 240 × 180 × 100 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N: 05208004, i = 1:1, Drehrichtungsumkehr (3064 Lizenz Traub)
Additional information
| Weight | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 10 mm |
| Typ | 86.4025CTXRLY-20 |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Schrumpf-Aufnahme SK40 10×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 25×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 Ø25×100 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×63
25,00€ 73 in stock
| Weight | 1,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 132 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
25,00€ 32 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Backenbohrkopf-Adapter SK40 32×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |








