Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
5.200,00€
Zwischensumme: 5.200,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 5.200,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“HURCO CNC Control Unit CNC-Steuerungseinheit / Steuergerät” has been added to your cart. View basket
CNC Spindel
SKU:
500-366
1 in stock
950,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Drehgeber
This product has been added to 81 people'scarts.
Description
CNC Spindel
Hersteller: STAMA
Modell: MC 325/S
Artikelnummer: T600.011-374-3/e
Zustand: gebraucht
Maße (L×B×H): 450×140×150 mm
Gewicht: 18,54 kg
Preis: zzgl. MwSt.
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | STAMA |
| Modell | MC 325/S |
Related products
AC Servo Motor FANUC (Japan)
1.200,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Japan) |
| Typ | Modell αM9/3000, A06B-0163-B010#0001 |
Pneumatischer Verstärkungszylinder
350,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | CHEN SOUND INDUSTRIAL CO., LTD. |
| Typ | Pneumatic Boosting Cylinder |
AC Servomotor FANUC (Japan) αM6/3000, A06B-0162-B110#0001
1.200,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Japan) |
| Typ | Modell αM6/3000, A06B-0162-B110#0001 |
Zentralschmiergerät Willy Vogel
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Willy Vogel |
| Typ | 122 049 304 |













