Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
15
15 items
9.675,00€
Zwischensumme: 9.675,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
15
Zwischensumme: 9.675,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“SEW EURODRIVE MOVIDRIVE Umrichter MDX60A0110-5A3-4-00” has been added to your cart. View basket
Festo Mini-Schlitten SLT-10-20-P-A
SKU:
S00-975
2 in stock
160,00€
2 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Engines
This product has been added to 2 people'scarts.
Description
Modell / Typ: SLT-10-20-P-A
Artikelnummer: 170555
Serie: HD02
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: Festo
Gewicht: 0,1 kg
Abmessungen: 90 × 50 × 30 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Mini-Schlitten / pneumatischer Mini slide
Additional information
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 mm |
| Typ | SLT-10-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Related products
Lenze Frequenzumrichter EVD4903-E
3.000,00€ 1 in stock
| Weight | 13,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 22 × 27 mm |
| Typ | EVD4903-E |
| Manufacturers | Lenze |
Siemens SIMODRIVE 6SC6101-2B-Z
500,00€ 1 in stock
| Weight | 20,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 30 mm |
| Typ | 6SC6101-2B-Z |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMODRIVE E/R-MODUL INT. 36/47KW 6SN1145-1BA02-0CA1
3.000,00€ 2 in stock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 27 mm |
| Typ | 6SN1145-1BA02-0CA1 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMODRIVE LT-MODUL INT. 2X50A 6SN1123-1AB00-0CA2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | 6SN1123-1AB00-0CA2 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMODRIVE LT-MODUL INT. 2X50A 6SN1123-1AB00-0CA1
750,00€ 1 in stock
| Weight | 8,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 10 mm |
| Typ | 6SN1123-1AB00-0CA1 |
| Manufacturers | Siemens |










