Festo Mini-Schlitten SLT-10-30-P-A
SKU: S00-974
2 in stock
160,00
2 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category:
Description
Modell / Typ: SLT-10-30-P-A
Artikelnummer: 170556
Serie: HD02
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: Festo
Gewicht: 0,1 kg
Abmessungen: 90 × 50 × 30 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Mini-Schlitten / pneumatischer Mini slide
Additional information
Weight 0,1 kg
Dimensions 9 × 5 × 3 mm