Schmersal Sicherheitsrelais SRB 402EM-24V
SKU: S40-784
1 in stock
150,00
1 in stock
This item is low in stock.
Item(s) left: 1
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
This product has been added to 72 people'scarts.
Description
Modell / Typ: SRB 402EM-24V
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: Schmersal
Gewicht: 0,3 kg
Abmessungen: 100 × 120 × 30 mm
Zustand: gebraucht, geprüft, voll funktionsfähig
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Sicherheitsbaustein, Versorgung 24V DC/AC, Ausgang 230V AC / 6A und 24V DC / 6A, Schutzart IP20/IP40
Additional information
Weight 0,3 kg
Dimensions 10 × 12 × 3 mm