Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
1.375,00€
Zwischensumme: 1.375,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 1.375,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Positionsschalter Schmersal AZM 415-22zpk-M20 STAMA MC 325/S” has been added to your cart. View basket
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24V STAMA MC325/S
SKU:
300-351
1 in stock
150,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tachogeneratoren
This product has been added to 64 people'scarts.
Description
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24V STAMA MC325/S
Hersteller: Elan
Typ: SRB-NA-ST99-24V
Zustand: gebraucht
Abmessungen: 90×85×125mm
Gewicht: 0,57kg
Ausgebaut aus: STAMA MC325/S
Preis: (zzgl. MwSt)
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Elan |
| Typ | SRB-NA-ST99-24V |
Related products
Digitaleingabemodul Siemens SM321 DI 16x24VDC
20,00€ 6 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | Digitale Eingabebaugruppe (DI) |
Siemens SM322 – 6ES7 322-1BH01-0AA0
20,00€ 3 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | DO 16xDC24V/0.5A |
Transformator Michael Riedel RDRK 30/36
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Michael Riedel Transformatorenbau GmbH |
| Typ | RDRK 30/36 |
Leistungsschalter Moeller NZM4-63 mit Betätigungsgriff
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Moeller |
| Typ | NZM4-63 |
Transformator Michael Riedel RNTU 72 S
75,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Michael Riedel Transformatorenbau GmbH |
| Modell | RNTU 72 S |










