Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
4
4 items
2.225,00€
Zwischensumme: 2.225,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
4
Zwischensumme: 2.225,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
„Siemens Simodrive 611 Leistungsmodul 2-Achs 8A 6SN1123-1AB00-0HA1“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0” has been added to your cart. View basket
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul 6SN1145-1BA02-0CA0
SKU:
300-536
1 in stock
2.500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Empfangs und Sendeeinheiten
This product has been added to 39 people'scarts.
Description
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul
Modell: 6SN1145-1BA02-0CA0
Leistung: 36/47 kW
Gewicht: 16 kg
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt
Herkunftsland: Deutschland
Stück:
Additional information
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 40 mm |
| Modell | 6SN1145-1BA02-0CA0 |
Related products
Siemens Simodrive 611 Control Unit 6SN1118-0DG21-0AA0
200,00€ 3 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 mm |
| Modell | 6SN1118-0DG21-0AA0 |
Siemens Simodrive 611 E/R-Modul 6SN1145-1BA01-0BA2
2.000,00€ 1 in stock
| Weight | 10,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 20 × 40 mm |
| Modell | 6SN1145-1BA01-0BA2 |
Siemens Simodrive 611 LT-Modul 6SN1123-1AA00-0EA0
800,00€ 1 in stock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 25 × 40 mm |
| Modell | 6SN1123-1AA00-0EA0 |
Siemens Simodrive 611 LT-Modul 6SN1123-1AA00-0EA2
800,00€ 1 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 25 × 40 mm |
| Modell | 6SN1123-1AA00-0EA2 |







