Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
2.600,00€
Zwischensumme: 2.600,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 2.600,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 32×85” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme VDI 50 Ø 40*85*125 Kombihalter für Innen-und Aussenkühlung
SKU:
W-418
4 in stock
100,00€
4 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 32 people'scarts.
Description
WeModell / Typ: VDI 50 Ø 40*85*125
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 8,39 kg
Abmessungen: 140 × 100 × 95 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: Kombihalter VDI 50 für Innen- und Außenkühlung, Aufnahme Ø40 × 85 × 125 mm
Additional information
| Weight | 8,39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 100 × 95 cm |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 6×50
25,00€ 74 in stock
| Weight | 0,89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 10×100
25,00€ 9 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€ 3 in stock
| Weight | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 16×65
25,00€ 10 in stock
| Weight | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |









