Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
11
11 items
5.775,00€
Zwischensumme: 5.775,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
11
Zwischensumme: 5.775,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme BT40 10×65” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
SKU:
000-303
32 in stock
25,00€
32 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 150 people'scarts.
Description
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
Hersteller : Unbekannt
Typ : BT 40
Stabdurchmesser : 6 mm
Gesamthöhe : 100 mm
Stück :
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Related products
Schrumpf-Aufnahme SK40 8×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 14×35
25,00€ 3 in stock
| Weight | 1,17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Backenbohrkopf-Adapter SK40 32×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Recently Viewed Products
Siemens SINAMICS G110 Frequenzumrichter 6SL3211-0AB13-7BA1
120,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | SINAMICS G110 CPM110 AIN |












