Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
5
5 items
2.975,00€
Zwischensumme: 2.975,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
5
Zwischensumme: 2.975,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Siemens Simodrive 611 LT-Modul INT. 2x50A 6SN1123-1AB00-0CA0” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
SKU:
000-303
32 in stock
25,00€
32 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 135 people'scarts.
Description
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
Hersteller : Unbekannt
Typ : BT 40
Stabdurchmesser : 6 mm
Gesamthöhe : 100 mm
Stück :
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×63
25,00€ 48 in stock
| Weight | 1,29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Wohlhaupter-Adapter SK40 28×47
25,00€ 14 in stock
| Weight | 1,07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 16×65
25,00€ 10 in stock
| Weight | 1,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |











