Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
8
8 items
1.505,00€
Zwischensumme: 1.505,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
8
Zwischensumme: 1.505,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 8×50” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Weldon VDI 60 40×87
SKU:
W-392
2 in stock
70,00€
2 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 49 people'scarts.
Description
Werkzeugaufnahme Weldon VDI 60 40×87
Hersteller: EWS
Typ: VDI 60
Stabdurchmesser: 40 mm
Einsatzhöhe: 87 mm
Gewicht: 4,81 kg
Abmessungen: ca. 190 × 85 × 85 mm
Preis ohne MwSt.
Herkunftsland: Deutschland
Zustand: neu
Additional information
| Weight | 4,81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 85 × 85 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 60 |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 16×63
25,00€ 73 in stock
| Weight | 1,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 132 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 25×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 Ø25×100 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×63
25,00€ 48 in stock
| Weight | 1,29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
25,00€ 36 in stock
| Weight | 0,96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |








