Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
12
12 items
4.575,00€
Zwischensumme: 4.575,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
12
Zwischensumme: 4.575,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 10×50” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Wendehalter VDI 50 25×25 (links)
SKU:
W-580
3 in stock
40,00€
3 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 62 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI 50 5.5025L2 = 74
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 4,90 kg
Abmessungen: 150 × 100 × 95 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation:
Längsaufnahme 25×25
Ausführung links
Massive Ausführung, EWS Qualität
Additional information
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 100 × 95 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 50 5.5025L2 = 74 |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 10×80
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×50
25,00€ 74 in stock
| Weight | 0,89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
25,00€ 32 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |













