Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
8
8 items
3.675,00€
Zwischensumme: 3.675,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
8
Zwischensumme: 3.675,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme Wendehalter VDI 50 25×25 (links)
SKU:
W-580
3 in stock
40,00€
3 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 68 people'scarts.
Description
Modell / Typ: VDI 50 5.5025L2 = 74
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 4,90 kg
Abmessungen: 150 × 100 × 95 mm
Zustand: neu
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation:
Längsaufnahme 25×25
Ausführung links
Massive Ausführung, EWS Qualität
Additional information
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 100 × 95 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 50 5.5025L2 = 74 |
Related products
Weldon-Aufnahme BT40 10×65
25,00€ 24 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×100 lang
25,00€ 4 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Werkzeugaufnahme Weldon BT40 6*100
25,00€ 32 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | BT 40 |
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |













