Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
4
4 items
1.825,00€
Zwischensumme: 1.825,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
4
Zwischensumme: 1.825,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Werkzeugeaufnahme VDI40 25 Links 1.4025G300RLW Längsaufnahme” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 Index 40.3016WNG300
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 cm |
| Typ | 40.3016WNG300 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI30 Index
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6,5 × 7 cm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
300,00€ 3 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 40.3025G300IK
300,00€ 11 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 8 cm |
| Typ | 40.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI 30 62.3022G300
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 cm |
| Typ | 62.3022G300 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.3025G300R
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 cm |
| Typ | 60.3025G300R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 EWS
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 W68221,4104
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7,5 cm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020/G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 6,5 cm |
| Typ | 60.3020/G300IK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30VX3TNX65RL/1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 6,5 cm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 cm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 70 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 7 cm |
| Typ | 60.3025G300RL |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 cm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 cm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Siemens SITOP PSE200U Selektivitätsmodul 6EP1961-2BA21 6ES7 151-1BA02-0AB0, 6ES7 138-4CA01-0AA0, 6ES7 138-4FA05-0AB0, 6ES7 138-4FB04-0AB0
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | ET200S IM151-1 High Feature + I/O-Module |
















