Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
24
24 items
10.125,00€
Zwischensumme: 10.125,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
24
Zwischensumme: 10.125,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW VDI30 Ø20” has been added to your cart. View basket
AGW BMT40 7.075.705
800,00€ 2 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 10 mm |
| Typ | 7.075.705 |
| Manufacturers | Eppinger |
AGW VDI30 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 7 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI50 40.50V55480IK
300,00€ 2 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 mm |
| Typ | 40.50V55480IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT40 40.6832VSC250CDIIKMMSIM
800,00€ 1 in stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 12 mm |
| Typ | 40.6832VSC250CDIIKMMSIM |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.40325482
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 16 × 8 mm |
| Typ | 60.40325482 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 mm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 60.4032SQT15R
500,00€ 1 in stock
| Weight | 8,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 14 × 8 mm |
| Typ | 60.4032SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT65 40.85V51809IK
450,00€ 1 in stock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 14 mm |
| Typ | 40.85V51809IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI60 41.60205482
700,00€ 1 in stock
| Weight | 8,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 11 mm |
| Typ | 41.60205482 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 50.30V3LT10RIK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3LT10RIK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW BMT40 50.6832QSMBMTGLIM
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 8 mm |
| Typ | 50.6832QSMBMTGLIM |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 8 × 9 mm |
| Typ | 711 920 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 116-A3032
300,00€ 8 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 7 mm |
| Typ | 116-A3032 |
| Manufacturers | Kintek |
AGW BMT60 62.6027KRLB2000BMT
600,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 10 mm |
| Typ | 62.6027KRLB2000BMT |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4008BF1809
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8,5 mm |
| Typ | 40.4008BF1809 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Weldon-Aufnahme BT40 18×63/65
25,00€ 1 in stock
| Weight | 1,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 65 × 65 mm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Siemens SIMODRIVE 611 E/R-Modul INT. 80/104kW 6SN1145-1BB00-0EA1
4.000,00€ 2 in stock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 40 mm |
| Manufacturers | Siemens AG Deutschland |
SIMODRIVE 611 LEISTUNGSMODUL 1-ACHS 108A 6SN1123-1AA00-0LA0
500,00€ 1 in stock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 25 × 40 mm |


















