Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
2
2 items
105,00€
Zwischensumme: 105,00€
Order 395,00€ and save on Delivery!
2
Zwischensumme: 105,00€
Order 395,00€ and save on Delivery!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„Werkzeugaufnahme VDI 40 x25 (2 Stück) für zwei Bohrstangenhalter 19.4025LR25MS“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø28×75” has been added to your cart. View basket
Werkzeugaufnahme VDI 30 x 26 Queraufnahme rechts überkopf
25,00€ 16 in stock
| Weight | 1,46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 70 × 50 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 30 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø22×95 Bohrstangenhalter
30,00€ 1 in stock
| Weight | 2,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 70 × 70 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Weldon-Aufnahme VDI 60 40×66
60,00€ 2 in stock
| Weight | 8,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 145 × 130 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 60 |
Werkzeugaufnahme Wendehalter VDI 50 25×25 (links)
40,00€ 3 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 100 × 95 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 50 5.5025L2 = 74 |
Werkzeugaufnahme VDI30 35×44 (neu, ohne Klemmplatte)
30,00€ 13 in stock
| Weight | 1,75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 75 mm |
| Manufacturers | MANCA |
| Typ | VDI30 MANCA 11.3025.4 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 25×26*68 links Zweiseitiger Kombihalter
40,00€ 8 in stock
| Weight | 5,48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 125 × 100 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 25×26*68 6.4025.4RL/25MS |
Werkzeugaufnahme VDI 40 24×22 links
40,00€ 11 in stock
| Weight | 6,775 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 155 × 100 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 2.4025.4RL/25MS |
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø28×75
35,00€ 3 in stock
| Weight | 1,84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 85 × 75 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø25×60
35,00€ 6 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 85 × 75 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø25×75
35,00€ 2 in stock
| Weight | 1,84 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 85 × 75 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 30 26×95 links
35,00€ 9 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 95 × 80 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 30 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 33×115 (links)
35,00€ 2 in stock
| Weight | 3,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 120 × 90 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 33×115 (rechts)
35,00€ 3 in stock
| Weight | 4,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 120 × 90 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 45×90
35,00€ 15 in stock
| Weight | 3,418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 90 × 85 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø 32×75
35,00€ 6 in stock
| Weight | 1,82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 85 × 75 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 Ø16×75
35,00€ 11 in stock
| Weight | 1,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 85 × 75 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |















