Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
24
24 items
9.150,00€
Zwischensumme: 9.150,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
24
Zwischensumme: 9.150,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on

“AGW VDI40 40.4025WT250” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 40.4008BF1809
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8,5 mm |
| Typ | 40.4008BF1809 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 9 mm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.40VX45482RIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 mm |
| Typ | 80.40VX45482RIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.30V3G300RLIKW
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 8 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKW |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020/G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 6,5 mm |
| Typ | 60.3020/G300IK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 60.4032 180928M
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 9 mm |
| Typ | 60.4032 180928M |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT60 40.6040EX508BMTIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 9 mm |
| Typ | 40.6040EX508BMTIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI50 60.5040TOEMGL
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 8 mm |
| Typ | 60.5040TOEMGL |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI25 50.25V3TDRIK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 mm |
| Typ | 50.25V3TDRIK |
| Manufacturers | EWS Tool Technologies / Hoffmann Group |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 mm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW BMT40 60.4032SL300BMTIK
900,00€ 1 in stock
| Weight | 11,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 22 × 10 mm |
| Typ | 60.4032SL300BMTIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.4033 VDF250
500,00€ 1 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 mm |
| Typ | 80.4033 VDF250 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Weldon-Aufnahme VDI 40 25×150 Lang
35,00€ 1 in stock
| Weight | 3,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 75 × 75 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Fräskopfaufnahme SK40 32×70
25,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 9 mm |
| Typ | SK40 |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |

















