Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
3
3 items
1.700,00€
Zwischensumme: 1.700,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
3
Zwischensumme: 1.700,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
„Hydraulikaggregat mit Elektromotor und Ölbehälter“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
„CNC Spindel“ wurde deinem Warenkorb hinzugefügt. Warenkorb anzeigen
“Siemens SCALANCE X005 6GK5005-0BA00-1AA3” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 50.30V3LT10RIK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3LT10RIK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW BMT40 50.6832QSMBMTGLIM
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 8 mm |
| Typ | 50.6832QSMBMTGLIM |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 8 × 9 mm |
| Typ | 711 920 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 116-A3032
300,00€ 8 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 7 mm |
| Typ | 116-A3032 |
| Manufacturers | Kintek |
AGW BMT60 62.6027KRLB2000BMT
600,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 10 mm |
| Typ | 62.6027KRLB2000BMT |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4008BF1809
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8,5 mm |
| Typ | 40.4008BF1809 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 9 mm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
AGM VDI25 Ø20
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 mm |
| Typ | Ø20 |
| Manufacturers | unbekant |
AGW VDI40 80.40VX45482RIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 mm |
| Typ | 80.40VX45482RIK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 60.30V3G300RLIKW
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 8 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKW |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020/G300IK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 35 × 6,5 mm |
| Typ | 60.3020/G300IK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 60.4032 180928M
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 9 mm |
| Typ | 60.4032 180928M |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 X90.02
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 7 mm |
| Typ | X90.02 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW BMT60 40.6040EX508BMTIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 9 mm |
| Typ | 40.6040EX508BMTIK |
| Manufacturers | EWS |















