Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
6
6 items
3.350,00€
Zwischensumme: 3.350,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
6
Zwischensumme: 3.350,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AC Servo Driver NEC ADU 80F 11 C” has been added to your cart. View basket
Festo Druckregelventil LR-1/8-D-7-I-MINI
25,00€ 3 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 5 mm |
| Typ | LR-1/8-D-7-I-MINI |
| Manufacturers | Festo |
Festo Drucksensor SDE1-D10-G2-H18-C-P1-M8
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 3 × 2 mm |
| Typ | SDE1-D10-G2-H18-C-P1-M8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-6-20-P-A
100,00€ 5 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3,5 × 2,5 mm |
| Typ | SLT-6-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Schwenkantrieb DSRL-16-180-P-FW
300,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 mm |
| Typ | DSRL-16-180-P-FW |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-30-P-A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-25-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Pneumatikzylinder KP-10-350
50,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 2,5 × 2,5 mm |
| Typ | KP-10-350 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-50-P-A
1.050,00€ 1 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-25-50-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-10-20-P-A
160,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 3 mm |
| Typ | SLT-10-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Drucksensor SDE1-D10-G2-H18-C-P1-M8
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 3 × 2 mm |
| Typ | SDE1-D10-G2-H18-C-P1-M8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Drucksensor SDE5-V1-FP-Q6-P-M8
35,00€ 5 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 2,5 mm |
| Typ | SDE5-V1-FP-Q6-P-M8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-50-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-50-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-40-P-A
350,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-40-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Schwenkantrieb DSM-12-270-P-A-B
120,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 7 mm |
| Typ | DSM-12-270-P-A-B |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-20-30-P-A
500,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 mm |
| Typ | SLT-20-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-25-20-P-A
450,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 mm |
| Typ | SLT-25-20-P-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Mini-Schlitten SLT-16-30-P-A
400,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 mm |
| Typ | SLT-16-30-P-A |
| Manufacturers | Festo |















