Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
19.990,00€
Zwischensumme: 19.990,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
Zwischensumme: 19.990,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
AC Servo Driver NEC ADU 80F 11 C
1.000,00€| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Typ | ADU 80F 11 C |
| Manufacturers | NEC Corporation |
Mitsubishi Servo Drive Unit MDS-B-V1-20
1.000,00€| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Typ | MDS-B-V1-20 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Bedienpanel ASEM OT800
100,00€| Weight | 3,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 11 cm |
| Typ | OT800 |
| Manufacturers | ASEM |
Centaur Lüftereinheit CT3B60D3
30,00€| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 cm |
| Typ | CT3B60D3 |
| Manufacturers | Japan Servo Co., Ltd. |
Telemecanique Sicherheitsschalter XCS-E
200,00€| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 5 cm |
| Typ | XCS-E |
| Manufacturers | Telemecanique |
Mitsubishi Remote I/O Unit FCUA-DX101
250,00€| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 5 cm |
| Typ | FCUA-DX101 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Servoantrieb Mitsubishi MDS-C1-V1-35
500,00€| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 13 cm |
| Typ | MDS-C1-V1-35 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Netzteil Mitsubishi MDS-C1-CV-185
300,00€| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 13 cm |
| Typ | MDS-C1-CV-185 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Mitsubishi Handbediengerät mit Handrad
25,00€| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 13 × 9 cm |
| Typ | nicht eindeutig erkennbar |
| Manufacturers | Mitsubishi |
Mitsubishi Spindle Drive Unit MDS-B-SPH-110
1.500,00€| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Typ | MDS-B-SPH-110 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Mazatrol M Plus Bedienpanel VTC30C
1.200,00€| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 40 × 30 cm |
| Typ | Mazatrol M Plus |
| Manufacturers | Mazak |
Mitsubishi Bedienpanel MOP01B-1
200,00€| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 8 cm |
| Typ | MOP01B-1 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
AC Spindle Motor SJ-11 A P M
1.000,00€| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 35 × 26 cm |
| Typ | SJ-11 |
| Manufacturers | nicht eindeutig erkennbar |
Siemens Monitor 14 RGB Colour 576744 TA
1.500,00€| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 40 cm |
| Typ | Monitor 14 RGB Colour 576744 TA |
| Manufacturers | Siemens / Magnetek |
Spindelantrieb Mitsubishi MDS-B-SP-110
500,00€| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 13 cm |
| Typ | MDS-B-SP-110 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Mitsubishi DIO Unit FCU6-DX221
600,00€| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Typ | FCU6-DX221 |
| Manufacturers | Mitsubishi Electric |
Recently Viewed Products
Werkzeugaufnahme VDI40 Ø38×85 Bohrstangenhalter
50,00€| Weight | 3,45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 80 × 80 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Angetriebenes Werkzeug 90° VDI 30 ER32 SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 90419H
500,00€| Weight | 5,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 120 × 70 cm |
| Manufacturers | SAUTER Feinmechanik GmbH |
| Typ | SAUTER 05.941.203-087 / 520 / 90419H |

















