Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
37
37 items
23.200,00€
Zwischensumme: 23.200,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
37
Zwischensumme: 23.200,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
Eaton Hauptschalter P1-32/EA/SVB-SW 32A
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 10 mm |
| Typ | P1-32/EA/SVB-SW |
| Manufacturers | Eaton |
Eaton Lasttrennschalter PN1-100 100A
80,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | PN1-100 |
| Manufacturers | Eaton |
Wittmann Battenfeld Airmould Bediengerät Handterminal
300,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 mm |
| Typ | Airmould |
| Manufacturers | Wittmann Battenfeld |
AC Servomotor Fanuc αM9/3000HV
200,00€ 2 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 20 mm |
| Typ | αM9/3000HV |
| Manufacturers | Fanuc |
Magnetventil SMC VXD232BZ3AXB
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 mm |
| Typ | VXD232BZ3AXB |
| Manufacturers | SMC |
Hydraulikfilter Parker AB 98210010 UC
60,00€ 2 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 10 mm |
| Typ | AB 98210010 UC |
| Manufacturers | Parker |
Hydraulikfilter HY 13100
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 10 mm |
| Typ | HY 13100 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY13037
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 mm |
| Typ | HY13037 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY13062
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 7 mm |
| Typ | HY13062 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter HY10218
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 5 × 5 mm |
| Typ | HY10218 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter NORTEC HY20701-V
40,00€ 2 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY20701-V |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter NORTEC HY13094
40,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY13094 |
| Manufacturers | NORTEC |
Hydraulikfilter NORTEC HY10252
40,00€ 3 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 mm |
| Typ | HY10252 |
| Manufacturers | NORTEC |
Leister Air Heater LHS 21L PREMIUM
400,00€ 4 in stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 mm |
| Typ | LHS 21L PREMIUM |
| Manufacturers | Leister Technologies AG |
BUM60-12/24 Wittmann Frequenzumrichter BUM60-12/24-54-B-001 / BUM60-VC-0A-0001
1.750,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 12 mm |
| Typ | BUM60-12/24-54-B-001 / BUM60-VC-0A-0001 |
| Manufacturers | Wittmann |
Pumpe Lowara SVI206/06S11T/A
500,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 25 mm |
| Typ | SVI206/06S11T/A |
| Manufacturers | Lowara |
Recently Viewed Products
Double Motor Module Siemens SINAMICS S120 Typ: 6SL3120-2TE21-8AA3
1.300,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Siemens |
| Typ | 6SL3120-2TE21-8AA3 |
Servomotor Siemens 1FT6082-1AF71-1AH1
1.000,00€ 1 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 mm |
| Typ | 1FT6082-1AF71-1AH1 |
| Manufacturers | Siemens |
SIEMENS SIMODRIVE LT-MODUL INT.8A 6SN1123-1AA00-0HA1
250,00€ 2 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 10 × 40 mm |
Yaskawa JZRCR-YPU01C-1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 mm |
| Typ | JZRCR-YPU01C-1 |
| Manufacturers | Yaskawa Electric Corporation |



















