Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
10
10 items
4.555,00€
Zwischensumme: 4.555,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
10
Zwischensumme: 4.555,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
Siemens SIMODRIVE 611 Leistungsmodul 6SN1118-0DG22-0AA1
500,00€ 8 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 mm |
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 mm |
Recently Viewed Products
AGW VDI30 ER25
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 7 mm |
| Typ | VDI30 ER25 |
| Manufacturers | Unknown |
Laser-Distanzsensor IFM Efector LK1022
150,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 33 mm |
| Typ | LK1022 |
| Manufacturers | IFM Electronic |







