Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
25
25 items
14.280,00€
Zwischensumme: 14.280,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
25
Zwischensumme: 14.280,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
AGW VDI40 60.40C4SQT15R
SKU:
W-642
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 25 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 60.40C4SQT15R
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 3,0 kg
Abmessungen: 225 × 125 × 90 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: i = 1:1, Drehrichtung umgekehrt, X = 130.01
Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 × 125 × 9 mm |
| Typ | 60.40C4SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 10×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
25,00€ 36 in stock
| Weight | 0,96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 20×63
25,00€ 48 in stock
| Weight | 1,29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 133 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Schrumpf-Aufnahme SK40 6×80
25,00€ 2 in stock
| Weight | 0,99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Gühring |
| Typ | SK40 |
Backenbohrkopf-Adapter SK40 32×100
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 2,62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |









