Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
2
2 items
750,00€
Zwischensumme: 750,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
2
Zwischensumme: 750,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Bosch SM 10/20-TC1 065668-103” has been added to your cart. View basket
Siemens SIMODRIVE 611 Leistungsmodul 6SN1118-0DG22-0AA1
500,00€ 8 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
Siemens SIMATIC Mobile Panel 177 DP 6AV6645-0AC01-0AX0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
Festo VZWM-L-M22C-G12-F4
55,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 4 cm |
| Typ | VZWM-L-M22C-G12-F4 |
| Manufacturers | Festo |
Festo VN-07-H-T4-PQ2-VQ2-01-P
90,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Typ | VN-07-H-T4-PQ2-VQ2-01-P |
| Manufacturers | Festo |
Festo LFMA-1/4-D-MINI-DA
100,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Typ | LFMA-1/4-D-MINI-DA |
| Manufacturers | Festo |
Festo Filter LF-D-5M-MINI-A
25,00€ 1 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 5 cm |
| Typ | LF-D-5M-MINI-A |
| Manufacturers | Festo |
Festo Manometer MA-40-10-1/8
15,00€ 7 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 4 cm |
| Typ | MA-40-10-1/8 |
| Manufacturers | Festo |
Festo Manometer DPA-40-10-MA-SET
15,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 4 cm |
| Typ | DPA-40-10-MA-SET |
| Manufacturers | Festo |
Festo Drucktransmitter SPTE-P10R-S4-V-2.5K
25,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 4 cm |
| Typ | SPTE-P10R-S4-V-2.5K |
| Manufacturers | Festo |















