Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
25
25 items
12.175,00€
Zwischensumme: 12.175,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
25
Zwischensumme: 12.175,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Siemens SINUMERIK 840C Stromversorgung 6FC5147-0AA14-0AA2” has been added to your cart. View basket
Siemens SIMODRIVE Steuerplatine 6SN1118-0DH21-0AA0
500,00€ 2 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 13 × 5 mm |
| Typ | 6SN1118-0DH21-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens Bedientafel SINUMERIK 840D OP030 6FC5203-0AB00-0AA0
150,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 6 mm |
| Typ | 6FC5203-0AB00-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SINUMERIK 840C Stromversorgung 6FC5147-0AA14-0AA2
2.000,00€ 1 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 mm |
| Typ | SINUMERIK 840C Bedienpanel Set |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens QWERTY-Tastatur 840D 6FC5203-0AC00-0AA0
100,00€ 1 in stock
| Weight | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 15 × 2 mm |
| Typ | 6FC5203-0AC00-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMATIC OP73 Bedienpanel 6AV6 641-0AA11-0AX0
200,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 mm |
| Typ | OP73 / 6AV6 641-0AA11-0AX0 |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens TP1200 Comfort PRO 6AV2124-0MC24-1AX0
3.000,00€ 1 in stock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 30 mm |
| Typ | TP1200 Comfort PRO |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SIMODRIVE Filter-Modul 36kW 6SN1111-0AA01-0CA0
1.500,00€ 1 in stock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 20 mm |
| Typ | SIMODRIVE Filter-Modul 36kW |
| Manufacturers | Siemens |
Siemens SINUMERIK 840D Komplettbedientafel OP032S mit PCU 50 und CNC-Tastatur 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0
1.500,00€ 2 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 35 × 80 mm |
| Typ | 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Servomotor Siemens 1FT6064-1AF71-3AH1
1.000,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 mm |
Servomotor Siemens 1FT6044-4AK71-4AL0-Z
1.500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 12 mm |
Servomotor Siemens 1FT6082-1AF71-1AH1
1.000,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 mm |
Servomotor Siemens 1FT6064-1AH71-3EG1
1.000,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 mm |
Servomotor Siemens 1FT6064-1AF71-4AH1
1.000,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 mm |
Servomotor Siemens 1FT6064-6AF71-4AL2-Z
500,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 12 mm |
Recently Viewed Products
Magnetventil Festo JMFH-5/2-D-1-C STAMA MC325/S
50,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | Magnetventil |
| Manufacturers | Festo |
| Modell | JMFH-5/2-D-1-C |
Siemens SCALANCE X005 6GK5005-0BA00-1AA3
100,00€ 2 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | Industrial Ethernet Switch, unmanaged, 5 Ports (RJ45, 10/100 Mbit/s) |
Weldon-Aufnahme SK40 8×50
25,00€ 24 in stock
| Weight | 0,88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 10×50
25,00€ 36 in stock
| Weight | 0,96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Siemens Bedienpanel SINUMERIK 840D OP032E 6FC5203-0AB20-0FF1 6FC5210-0DA20-2AA1
600,00€ 1 in stock
| Weight | 7,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 15 mm |
| Typ | 6FC5203-0AB20-0FF1 / 6FC5210-0DA20-2AA1 |
| Manufacturers | Siemens |




















