Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
59
59 items
22.745,00€
Zwischensumme: 22.745,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
59
Zwischensumme: 22.745,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Werkzeugaufnahme VDI 30 Ø 25 Kombihalter für Innen-und Aussenkühlung 17.3025G300V” has been added to your cart. View basket
Siemens SITOP UPS1600 Power Supply 6EP4137-3AB00-2AY0
350,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | SITOP UPS1600 |
Dreibackenfutter
750,00€ 1 in stock
| Weight | 28,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index
500,00€ 1 in stock
| Weight | 3,95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 70 cm |
| Typ | VDI30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4025WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9,5 × 8 cm |
| Typ | 40.4025WT250 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 Ø 31,5
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8,5 × 8,5 cm |
| Typ | VDI 40 Ø 31,5 mm |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30VX3TNX65RL/1
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 6,5 cm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4032CTXHSD
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 cm |
| Typ | 40.4032CTXHSD |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 50.3020CTXRL1K1 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11,5 × 6,5 cm |
| Typ | 50.3020CTXRL1K1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 W68221,4104
500,00€ 4 in stock
| Weight | 5,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7,5 cm |
| Typ | 60.30VX3TNX65RL/1 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.4025DSQT10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 cm |
| Typ | 80.4025DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index
300,00€ 3 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6,5 × 7 cm |
| Typ | VDI 30 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RLIKV
500,00€ 6 in stock
| Weight | 4,42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19,5 × 15 × 7 cm |
| Typ | 60.3025G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025G300RV
500,00€ 3 in stock
| Weight | 4,11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 7 cm |
| Typ | 60.3025G300RV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Ø16 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 11 × 7 cm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 50.3016CTXLI/1 für Sauter Revolver
500,00€ 1 in stock
| Weight | 2,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11,5 × 6,5 cm |
| Typ | 50.3016CTXLI/1 |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Siemens SINUMERIK 840D Komplettbedientafel OP032S mit PCU 50 und CNC-Tastatur 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0
1.500,00€ 2 in stock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 35 × 80 cm |
| Typ | 6FC5203-0AD10-1AA0 / 6FC5210-0DF21-2AA0 / 6FC5203-0AC00-1AA0 |
| Manufacturers | Siemens |
Werkzeugaufnahme VDI 60 Vierkant 1 1/4″x1 1/4″ 2.6031.75DSS rechts überkopf
80,00€ 1 in stock
| Weight | 10,46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 120 × 100 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 60 2.6031.75DSS rechts überkopf |
Werkzeugaufnahme VDI40 Ø36×95 Bohrstangenhalter
30,00€ 2 in stock
| Weight | 2,77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 × 60 × 60 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Werkzeugaufnahme VDI 40 29×124 19.4029 Bohrstangenhalter
50,00€ 4 in stock
| Weight | 5,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 80 × 80 cm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
Siemens SITOP PSE200U Selektivitätsmodul 6EP1961-2BA21 6ES7 151-1BA02-0AB0, 6ES7 138-4CA01-0AA0, 6ES7 138-4FA05-0AB0, 6ES7 138-4FB04-0AB0
300,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Typ | ET200S IM151-1 High Feature + I/O-Module |




















