Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
12
12 items
4.875,00€
Zwischensumme: 4.875,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
12
Zwischensumme: 4.875,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“AGW VDI40 OTT GH 3.02” has been added to your cart. View basket
AGW VDI40 OTT RS 3.01
500,00€ 4 in stock
| Weight | 7,15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 160 × 70 mm |
| Typ | RS 3.01 |
| Manufacturers | OTT |
AGW VDI40 62.4022VL3/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 9 mm |
| Typ | 62.4022VL3/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.4010WNYS-S-5480
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 10 mm |
| Typ | 40.4010WNYS-S-5480 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 OTT GH 3.02
300,00€ 3 in stock
| Weight | 3,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17,5 × 7,5 × 7,5 mm |
| Typ | GH 3.02 |
| Manufacturers | OTT |
AGW VDI40 60.4032WNCTXRLIK
500,00€ 1 in stock
| Weight | 9,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 9 mm |
| Typ | 60.4032WNCTXRLIK |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 42.4000SQT15
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 mm |
| Typ | 42.4000SQT15 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 42.4022WT250
300,00€ 1 in stock
| Weight | 4,12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 9,5 × 8 mm |
| Typ | 42.4022WT250 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Varia3
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6,5 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.3016G300RL/1V
500,00€ 2 in stock
| Weight | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 105 × 65 mm |
| Typ | 50.3016G300RL/1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.40V3DSQT10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 80 mm |
| Typ | 80.40V3DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 40.3016WNG300
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 mm |
| Typ | 40.3016WNG300 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 mm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 40.3025G300IK
300,00€ 11 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 8 mm |
| Typ | 40.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 mm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 mm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PIHSD
300,00€ 2 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 9 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PIHSD |
| Manufacturers | Unknown |
Recently Viewed Products
AGW BMT40 50.6832QSMBMTGLIM
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 8 mm |
| Typ | 50.6832QSMBMTGLIM |
| Manufacturers | EWS |
















