Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
18
18 items
11.890,00€
Zwischensumme: 11.890,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
18
Zwischensumme: 11.890,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Balluff Netzteil 24VDC 5A BAE0006 BAE PS-XA-1W-24-050-003” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 Varia3
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6,5 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.3016G300RL/1V
500,00€ 2 in stock
| Weight | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 105 × 65 mm |
| Typ | 50.3016G300RL/1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.40V3DSQT10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 80 mm |
| Typ | 80.40V3DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 40.3016WNG300
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 mm |
| Typ | 40.3016WNG300 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 mm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 40.3025G300IK
300,00€ 11 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 8 mm |
| Typ | 40.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 mm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 mm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PIHSD
300,00€ 2 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 9 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PIHSD |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 mm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.40C4SQT15R
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 9 mm |
| Typ | 50.40C4SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.40V4SQT10RIKX100
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 8 mm |
| Typ | 60.40V4SQT10RIKX100 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKV
500,00€ 2 in stock
| Weight | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PL
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PL |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.30V3G300RLIKV
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11,5 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
AC Servomotor FANUC (Japan) αM6/3000, A06B-0162-B110#0001
1.200,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | FANUC (Japan) |
| Typ | Modell αM6/3000, A06B-0162-B110#0001 |
Weldon-Aufnahme VDI 40 10×80
30,00€ 36 in stock
| Weight | 1,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 70 × 70 mm |
| Manufacturers | EWS |
| Typ | VDI 40 |
FANUC Pulse Generator A860-0201-T001 mit Bedienpanel
100,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 12 mm |
| Typ | A860-0201-T001 |
| Manufacturers | FANUC LTD |
Sicherheitsrelais Elan SRB-NA-ST99-24VDC STAMA MC 325/S
150,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Manufacturers | Elan |
| Typ | SRB-NA-ST99-24VDC |
Siemens SINAMICS Terminal Module TM120 6SL3055-0AA00-3KA0
150,00€ 3 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Modell | 6SL3055-0AA00-3KA0 |
| Typ | TM120 Terminal Module |
| Manufacturers | Siemens AG |




















