Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
50
50 items
25.800,00€
Zwischensumme: 25.800,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
50
Zwischensumme: 25.800,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
The fitting replacement part for the best price – for the optimal performance of your machine
Quality you can rely on
“Weldon-Aufnahme BT40 16×65” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 Varia3
500,00€ 1 in stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12 × 6,5 mm |
| Typ | Unknown |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.3016G300RL/1V
500,00€ 2 in stock
| Weight | 2,53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 105 × 65 mm |
| Typ | 50.3016G300RL/1V |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 80.40V3DSQT10
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 80 mm |
| Typ | 80.40V3DSQT10 |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 40.3016WNG300
300,00€ 1 in stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 mm |
| Typ | 40.3016WNG300 |
| Manufacturers | AGW |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300IK/2
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 135 × 70 mm |
| Typ | 60.3020WNG300IK/2 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 40.3025G300IK
300,00€ 11 in stock
| Weight | 2,72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 8 mm |
| Typ | 40.3025G300IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.3020WNG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 65 mm |
| Typ | 60.3020WNG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.4025SQT10IK
300,00€ 1 in stock
| Weight | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 8 mm |
| Typ | 50.4025SQT10IK |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PIHSD
300,00€ 2 in stock
| Weight | 4,9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 9 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PIHSD |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.3025KRG300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 mm |
| Typ | 60.3025KRG300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 50.40C4SQT15R
300,00€ 1 in stock
| Weight | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 9 mm |
| Typ | 50.40C4SQT15R |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI40 60.40V4SQT10RIKX100
500,00€ 1 in stock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 8 mm |
| Typ | 60.40V4SQT10RIKX100 |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLIKV
500,00€ 2 in stock
| Weight | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI40 40.40V4CTXIK-PL
300,00€ 1 in stock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 8 mm |
| Typ | 40.40V4CTXIK-PL |
| Manufacturers | Unknown |
AGW VDI30 Index 60.30V3G300RLV
500,00€ 1 in stock
| Weight | 4,36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 7 mm |
| Typ | 60.30V3G300RLV |
| Manufacturers | EWS |
AGW VDI30 Index 50.30V3G300RLIKV
500,00€ 4 in stock
| Weight | 3,16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11,5 × 7 mm |
| Typ | 50.30V3G300RLIKV |
| Manufacturers | EWS |
Recently Viewed Products
Weldon-Aufnahme SK40 32×85
25,00€ 9 in stock
| Weight | 2,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 65 × 60 mm |
| Manufacturers | Unknown |
| Typ | SK40 |
Siemens SIRIUS Sanftstarter 3RW3018-1BB04
160,00€ 1 in stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 mm |
| Typ | Sirius 3RW30 |
Centaur Lüftereinheit CT3B60D3
30,00€ 3 in stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 mm |
| Typ | CT3B60D3 |
| Manufacturers | Japan Servo Co., Ltd. |
Siemens SINUMERIK DMP Analog Out 6FC5111-0CA05-0AA0
5,00€ 1 in stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 mm |
| Typ | 6FC5111-0CA05-0AA0 |
| Manufacturers | Siemens |




















