Need help? Call us: +49(0) 7131 87 39 599 or info@erdexim.de
21
21 items
8.400,00€
Zwischensumme: 8.400,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
21
Zwischensumme: 8.400,00€
Gratis Versand für Ihre Bestellung!
“Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang” has been added to your cart. View basket
AGW VDI30 50.3020CTXRL1K1 für Sauter Revolver
SKU:
W-636
1 in stock
500,00€
1 in stock
Low prices
Lowest price guarantee
Guaranteed fit
Always the right part
Our experts are here for you
Skills that convince
Easily returned
Quick & effortless
Category: Tools
This product has been added to 30 people'scarts.
Description
Modell / Typ: 50.3020CTXRL1K1
Herkunftsland: Deutschland
Hersteller: EWS
Gewicht: 2,50 kg
Abmessungen: 270 × 115 × 65 mm
Zustand: gebraucht
Preis ohne MwSt.
Zusatzinformation: S/N 07201446, i = 1:2, Drehrichtungsumkehr
Additional information
| Weight | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11,5 × 6,5 cm |
| Typ | 50.3020CTXRL1K1 |
| Manufacturers | EWS |
Related products
Weldon-Aufnahme SK40 16×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme BT40 8×100
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Zürn / Nikken |
| Typ | BT40 |
Weldon-Aufnahme SK40 8×100 lang
25,00€ Nicht vorrätig
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×100 lang
25,00€ 21 in stock
| Weight | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |
Weldon-Aufnahme SK40 6×50
25,00€ 74 in stock
| Weight | 0,89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 65 × 60 cm |
| Manufacturers | Haimer / Garant / Gühring |
| Typ | SK40 |









